دندانپزشکی زیبایی

اصلاح طرح لبخند با روش های دندانپزشکی مدرن

طراحی لبخند در دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی با روش های درمانی توسط متخصص ترمیمی و زیبایی دندان می تواند لبخند شما را بهبود دهد ، همچنین باعث سلامتی روحی و روانی شما خواهد شد.

در شاخه دندانپزشکی زیبایی از درمان های مختلف نظیر بلیچینگ ، ونیر ، ایمپلنت و غیره به منظور هرچه زیبا کردن دندان ها و در نهایت ایجاد لبخندی جذاب استفاده می شود.

امروزه آرزوی داشتن لبخند زیبا به کمک پیشرفت علم دندانپزشکی به امری آسان و امکان پذیر بدل گشته و برخلاف تصورات اولیه جز درمان های لوکس و خاص افراد مرفه جامعه نیست.

توجه داشته باشید که این درمان ها بهتر است توسط متخصص دندانپزشکی زیبایی دارای تجربه و علم کافی که در یک مرکز مجهز انجام شود و می بایست در برابر وعده های اغواگرانه مانند ساده و یا کم هزینه جلوه دادن درمان به دیده تردید نگریست.

لبخندی دلنشین که نمایانگر دندان های زیبا ، سفید و مرتب است از مهمترین جلوه های زیبایی در چهره است که حس اعتماد به نفس را در فرد می افزاید و موجب رضایت شخصی بیشتر و بهبود زندگی اجتماعی فرد می گردد.

عناصری که در طراحی لبخند در نظر گرفته می شوند شامل هماهنگی رنگ دندان ، شکل دندان ، اندازه دندان ، سطح اکلوزال ، لبه های دندان و خط میانی صورت و لبخند است. اغلب این هماهنگی را میتوان تنها با درمان چهار دندان جلویی که نقش اصلی در ناحیه لبخند را به عهده دارند به دست آورد. برای درک بهتر مواردی که باید در دندانپزشکی زیبایی اصلاح شوند.

خدمات دندانپزشکی زیبایی

لمینت دندان ، لومینیرز ، کامپوزیت ونیر ، ای پی اس ونیر ، روکش های تمام سرامیک ، بلیچینگ ، بریج محافظه کارانه ، ترمیم دندان

پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از مزایا و معایب درمان های مختلف از مشاوره رایگان حضوری کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر مهرداد فلاح استفاده نمایید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)

Loading...

TOP
×
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟