کامپوزیت کردن دندان ها

/ / کامپوزیت
کامپوزیت کردن دندان ها

کامپوزیت کردن دندان ها یک روش زیبایی در دندانپزشکی تخصصی است که توسط متخصص زیبایی دندان با مواد کامپوزیت دندان انجام می گیرد.

درمان کامپوزیت کردن دندان ها تا به امروز رضایت بسیاری از افرادی که تمایل داشتند لبخندی زیبا را در زمانی کوتاه صاحب شوند را جلب نموده است.

دیگر زیبایی دندان ها ، آرزویی تنها نیست و امروزه می توان با کمک پیشرفت هایی که در علم دندان پزشکی صورت گرفته دندان هایی زیبا را تصاحب کرد.

کامپوزیت کردن دندان ها تنها یکی از موارد انجام پذیر در جهت زیبا سازی دندان ها می باشد ، درمان های حرفه ای دیگر نظیر لمینت دندان ، بلیچینگ و ارتودنسی نیز به اندازه کامپوزیت کردن دندان ها قدرتمند و کاربردی هستند.

قطعا داشتن لبخندی دلنشین ، سفید ، مرتب و زیبا ضمن افزایش پتانسیل های زیبایی صورت به اعتماد به نفس شما کم و جایگاه اجتماعی شما را افزایش می دهد.

کامپوزیت کردن دندان ها جهت طرح لبخند

بیشترین کاربرد کامپوزیت کردن دندن ها در اصلاح طرح لبخند است ، همانطور که می دانید طرح لبخند شامل ۸ دندان جلویی یا قدامی می باشد ، در هر حال کامپوزیت کردن دندان ها می تواند شامل افزایش تاج دندان و بستن فاصله میان دندان ها باشد.

انواع طرح لبخند

Enhanced : بلند بودن دو دندان جلو نسبت به دندان های کناری لبخند شما را جوان و پر نشاط نشان خواهد داد.

Hollywood : قرار گیری دو دندان جلویی یا قدامی در یک خط مستقیم ، بلوغ و عقل را القا می کند.

Oval : کاربرد این روش در افرادی که صورت گرد و یا لبهای برجسته دارند جلوه می کند.

مرکز دندانپزشکی زیبایی دکتر مهرداد فلاح مجهز ترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی با استفاده از مواد درجه یک کامپوزیت ونیر و در اختیار داشتن متخصصین حرفه ای بهترین تجربه را از درمان های دندانپزشکی به شما تقدیم می کنم.