دکتر مهرداد فلاح

متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی

دکتر مهرداد فلاح در سال 1378 از دانشگاه شهید بهشتی تهران موفق به اخذ مدرک دکترای دندانپزشکی شد ، در سال 1380 وارد دوره رزیدنتی دندانپزشکی ترمیمی شده و در سال 1382 دوره تخصصی دندانپزشکی را به اتمام رسانده ، بورد تخصصی در رشته دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی
عضو انجمن دندانپزشکان ترمیمی و همچنین عضو آکادمی دندانپزشکان زیبایی آمریکا AACD

دکتر بابک ايرانپور

متخصص جراحى لثه و ايمپلنت

فارغ التحصيل دندانپزشکى عمومى دانشگاه ازاد تهران سال ١٣٨٨
فارغ التحصيل دوره تخصصى سال ١٣٩٤ از دانشگاه ازاد تهران
داراى بورد تخصصى
عضو هيت علمى دانشگاه ازاد تهران
عضو مرکز تحقيقات ايمپلنت دانشگاه ازاد تهران


دكتر علی تهرانی راد

متخصص ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت

فارغ التحصیل دندانپزشکی عمومی از دانشگاه آزاد تهران سال ١٣٨٢
فارغ التحصیل دوره تخصصی از دانشگاه آزاد تهران سال١٣٩٣
دارای بورد تخصصی ارتودانتیکس
عضو انجمن ارتودنتیست های ایران
دکتر هادی کاسب قانع

متخصص پروتز و ایمپلنت

فارغ التحصیل عمومی از دانشگاه شهید بهشتی سال 89
اتمام دوره تخصص سال 94
عضو انجمن پروتز
دارای بورد تخصصی
هیئت علمی بخش پروتز ثابت دانشگاه دندانپزشکی دانشگاه آزاد تهران

دکتر هومن هوشنگی

متخصص جراحی دهان و فک و صورت

دکتر هومن هوشنگی فارغ التحصیل دندانپزشکی عمومی سال ١٣٨٧ از دانشگاه ازاد تهران
متخصص جراحی دهان و فک و صورت سال ١٣٩٥ از دانشگاه ازاد تهران
دارای بورد تخصصی جراحی فک و صورت
عضو هیئت علمی دانشگاه ازاد تهران
جراح پلاستیک بینی و زیبایی صورت

دکتر حمید نورمحمدی

جراح و متخصص درمان ریشه دندان

فارغ التحصیل دندانپزشکی عمومی از دانشگاه بهشتی سال ٨٩
فارغ التحصیل دوره تخصص از دانشگاه اصفهان سال٩٣
دارای بورد تخصصی اندودنتیکس
عضو انجمن اندودنتیست های ایران

دندانپزشک متخصص چه کسی است؟

گسترش روزافزون علوم مختلف از جمله علم دندانپزشكى باعث شده كه رشته هاى مختلف دانش از جمله دندانپزشكى به شاخه هاى تخصصى تر تقسیم گردد و افراد نخبه و متخصصین ، با ادامه تحصیل و تحقیق در این شاخه هاى تخصصى به درجات بالاتر علم و تخصص نایل آیند.

در واقع دندانپزشک متخصص فردى است كه پس از گذراندن یک دوره ٦ ساله عمومى و چند سال كسب تجربه بالینى ، یک دوره تخصصى ٣ تا ٥ ساله را سپرى نموده و با اتمام یک پایان نامه تحقیقى در زمینه تخصصى رشته خود ، به تشخیص و درمان مشغول مى شود.

از آنجا كه در این مركز دندانپزشكى ، هدف آن بوده كه بهترین و با كیفیت ترین خدمات درمانى ارائه گردد ، لذا جمعى از دندانپزشكان متخصص در رشته هاى مختلف دندانپزشكى كه همگى جزء نخبگان و با استعدادترین افراد در رشته هاى تخصصى خود هستند را در این مركز به همكارى دعوت كرده ایم تا بتوانیم درمانهاى دندانپزشكى را بطور كاملا تخصصى و با بالاترین كیفیت ارائه دهیم.

تفاوت بین دندانپزشک متخصص و عمومی چیست؟

دندانپزشک دکتری است که با گذراندن دوره ۶ ساله دندانپزشکی قادر به انجام درمانهای غیر پیچیده عمومی دهان و دندان نظیر پر کردن دندان ، عصب کشی ، کشیدن دندان ، پروتزهای دندانی یا جرمگیری می باشد.

درمان کیس های پیچیده حتی ترمیم و عصب کشی و ناراحتی های شدید لثه نیز در دایره درمان متخصصین این رشته ها قرار می گیرد. متخصص دندانپزشکى ، فردى است که پس از گذراندن دوره دندانپزشکى و قبولى در امتحانات ورودى ، یک دوره تخصصى ٣ تا ٥ ساله را گذرانده و توانایى انجام درمانهاى پیچیده و تخصصى دندانپزشکى را در شاخه هاى مختلف تخصصى دارد.

نحوه تشخیص دندانپزشک عمومی از دندانپزشک متخصص چگونه است؟

یک روش ساده توجه به عناوین نوشته شده روی تابلو و مهر دندانپزشکی است که به وی مراجعه می کنید. واژه “داراى بورد تخصصى”مختصص دندانپزشکی است که تخصص خود را در یکى از شاخه هاى دندانپزشکى طی دوره ای مجزا بعد از دوره دندانپزشکی عمومی در دانشگاههای معتبر کشور گذرانده است حال آنکه کلماتی از قبیل ارتودنسی ، زیبایی ، عضو انجمن دندانپزشکان زیبایى و … به تنهایی گواهی بر دارا بودن تخصص در این زمینه نمی باشند. روش دیگر مراجعه به لیست دندانپزشکان در سایت نظام پزشکى است تا بتوانید از بودن نام دندانپزشک خود در لیست متخصصین کشور اطمینان حاصل کنید.

متخصص جراحی فک و دهان و صورت

فک پایین شما بیش از حد بیرون زده است و یا فک بالای تان در صورت تان فرو رفته به نظر می ‌رسد؟ در این صورت یک متخصص جراحی فک و دهان و صورت می ‌تواند به شما بهترین خدمات جراحی را ارایه دهد تا زیبا شوید. جراحی دندان‌ های عقل نهفته و نزدیک عصب و دندان ‌های نا به‌ جا روییده را هم می ‌توانید به این متخصصان بسپارید.

خدمات جراحی فک و صورت

کشیدن دندان

جراحی دندان عقل

جراحی های فک و صورت

ایمپلنت

تزریق بوتاکس

تزریق ژل لب

چال گونه

لیفت صورت

متخصص ارتودنسی

متخصصان این رشته به درمان ناهنجاری ‌های دندانی و فک و صورت می ‌پردازند. درمان و اصلاح بى نظمى و نامرتبى دندانها و ارتودنسی ثابت که پس از پایان سن رشد انجام می ‌شود، تنها در حیطه توانایی این متخصصان است.

متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی

متخصص دندانپزشکی ترمیمی تمرکز ویژه ای در زیبا سازی و اصلاح طرح لبخند دارد ، این متخصصان به درمان‌ های خاص و پیچیده ( تاج دندان ) از دو جنبه برگرداندن عملکرد صحیح و تامین زیبایی می ‌پردازند.

لمینت دندان نمونه ‌ای از درمان ‌های زیبایی می ‌باشد که توسط متخصصان این رشته انجام می‌ پذیرد.

فراموش نکنید این رشته این روزها طرفداران زیادی دارد و اگر شما بخواهید لبخندی زیباتر داشته باشید، می ‌توانید با کمک متخصص دندانپزشکی ترمیمی زودتر به هدف تان برسید.

قطعا یک متخصص دندانپزشکی زیبایی می تواند نتیجه بهتر ، و طول عمر بیشتر درمان را برای شما تضمین کند.

توانایی ‌های متخصص دندانپزشکی ترمیمی

سفید کردن دندان‌ ها ، كامپوزیت ونیر ، لامینیت یا لمینت دندان ، روکش‌ های چینی ، اصلاح طرح لبخند از توانایی ‌های متخصص دندانپزشکی ترمیمی است.

دکتر مهرداد فلاح متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی

بورد تخصصی در رشته دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی ، دارای گواهینامه های معتبر بین المللی و عضو انجمن دندانپزشکان ترمیمی و همچنین عضو آکادمی دندانپزشکان زیبایی آمریکا AACD

روش های ترمیم دندان در دندانپزشکی زیبایی

لمینت دندان

کامپوزیت ونیر

اصلاح طرح لبخند

دندانپزشکی زیبایی

بستن فاصله بین دندان

اصلاح لبخند لثه ای

بلیچینگ

متخصص پروتز

رشته تخصصی پروتزهای دندانی ، به مباحث مربوط به انواع پروتزها (متحرک و ثابت) و ایمپلنتهای دندانی ( که خود نوعی پروتز ثابت است) می‌پردازد. در علم دندانپزشکی پروتزها معمولاً جایگزین دندانهای از دست رفته می‌شوند . در سایر موارد که قسمتی از فک به دلایلی مثل سرطان و تصادفات و غیره از بین می‌رود پروتزها جایگزین می‌گردند.

 

متخصص درمان ریشه

وظیفه متخصصان این رشته، درمان ‌های پیچیده ریشه و یا جراحی‌ ها‌یی است که معمولا از توانایی دندانپزشکان عمومی خارج است.

معمولا دندانپزشکان عمومی، عصب‌ کشی بیشتر دندان ‌ها را انجام می ‌دهند، ولی اگر دندان شما کانال‌ های مسدودی داشته باشد و یا به شدت انحنا داشته باشد و یا احیانا دندان شما سوراخ شده باشد، متخصصان درمان ریشه می‌ توانند دندان شما را به بهترین صورت ممکن درمان کنند. همچنین گاهی نیاز به قطع ریشه ی دندان شما و یا عصب ‌کشی آن از ته ریشه دندان و درون لثه است که در این صورت، این متخصصان به شما بهترین کمک را می‌ کنند.

متخصص جراحی لثه

این تخصص هم از تخصص‌ هایی است که ممکن است زیاد به آن نیاز پیدا کنید. اگر شما بخواهید ایمپلنت بگذارید و یا لثه‌ های تان را که در اثر پیری و یا بیماری تحلیل رفته‌ اند جراحی کنید، باید پیش این دسته از متخصصان بروید. این افراد در تشخیص بیماری‌ های لثه هم به شما کمک شایانی خواهند کرد.

TOP
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟
Powered by