اسنپ دندان

اسنپ دندان

اسنپ دندان یک روش غیر تهاجمی و قابل جابجایی زیبایی دندان است که تنها با یک فشار کم در جای خود در دهان قرار میگیرد و قابلیت برداشتن را در زمان دلخواه دارد.

اسنپ دندان با نام انگلیسی و تجاری Snap-On Smile در دندانپزشکی زیبایی قابل ارائه است ، از ویژگی های این روش می توان به عدم نیاز به کار دندانپزشکی مانند تراش دندان و بی حسی است ، تنها پس از قالبگیری می توانید هر زمان که تمایل داشتید اسنپ دندان را بر روی دندان های خود قرار دهید.

روش های ماندگار و جایگزین اسنپ دندان

درست است که اسنپ دندان می تواند به سرعت یک لبخند هالیوودی را برای شما فراهم کند ، اما اگر بخواهید دندان هایی به زیبایی و طبیعت دندان های طبیعی داشته باشید و همچنین برای همیشه به راحتی و بدون نگرانی لبخند بزنید بهتر است از روش های لمینت دندان و یا کامپوزیت دندان استفاده کنید.

روش موقتی اسنپ دندان

همانطور که توضیح داده شد ، اسنپ دندان یک روش سریع اما موقتی زیبایی دندان است ، به این معنی که تنها در موقعیت های خاص می توانید در عرض چند ثانیه دندان های خود را مانند لنز چشمی بپوشانید و زیبا نشان دهید اما پس از خارج سازی اسنپ دندان از دهان قابلیت زیبایی دندان ها از بین می رود.

اما در روش های دیگر دندانپزشکی زیبایی نظیر روکش دندان و ونیر ، زیبایی دندان حداقل 20 سال عمر می کند و نیازی به خارج سازی از دهان ندارند.

استفاده از روش اسنپ دندان برای پوشاندن دندان های از دست رفته نیز مرسوم است و قطعا ما با توجه به عوارض بی دندانی توصیه نمی کنیم از این روش استفاده کنید ، اما اگر صرفا به منظور آماده شدن و بهبود جای زخم جراحی ایمپلنت منتظر هستید ، از آن استفاده می کنید اشکالی ندارد.

پوشاندن محل از دست رفته دندان با اسنپ باعث جلوگیری بیمار برای اقدامات درمانی مناسب در جهت جایگزینی دندان های از دست رفته با ایمپلنت می شود و این مشکل به اصطلاح بی خیالی بیمار ممکن است منجر به کاهش و تحلیل استخوان خواهد شد و مشکلات بعدی را به همراه دارد.

3.5/5 – (6 امتیاز)
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟