کامپوزیت دندان کامپوزیت دندان یکی از روش های موجود برای اصلاح طرح لبخند می باشد که با نام های کامپوزیت ونیر و یا لمینت کامپوزیت شناخته می شوند.

کامپوزیت دندان چیست؟

کامپوزیت دندان در واقع لایه های از جنس مواد کامپوزیتی هم رنگ دندان می باشند که با قرار گرفتن دستان هنرمندانه دندانپزشک متخصص زیبایی بر روی دندان ها می تواند موجب زیبا سازی لبخند شوند.

این نوع مواد طوری روی دندان قرار می گیرند که موجب اصلاح شکل و رنگ دندان می شوند و با ایجاد رنگ زیبا و درخشنده بر روی دندان ها جلوه خاصی به لبخند می بخشند.

نکته ای که وجود دارد این است که جنس و رنگ بسیاری از مواد کامپوزیتی متفاوت است  و به نسبت دارای استحکام متفاوتی می باشد پس بهتر است که برای اصلاح طرح لبخند موفق از بهترین کامپوزیت دندان که توسط شرکت های معتبر دندان پزشکی ساخته شده است استفاده شود تا استحکام و زیبایی ماندگار در دندان ایجاد شود.

موارد استفاده از کامپوزیت دندان

کامپوزیت ها در دندانپزشکی معمولا برای ترمیم دندان استفاده می شوند. در بسیاری از مواقع فرد دارای دندان های نامنظمی می باشد و وقت و زمان کافی برای درمان های طولانی مثل ارتودنسی را ندارد ، در این صورت یکی از بهترین راهکارها  برای فرد در صورتی که مشکل به هم ریختگی دندان ها خفیف باشد ، استفاده از کامپوزیت دندان می باشد.

می توان تاکید داشت که  کاربرد مهم بهترین کامپوزیت دندان اصلاح رنگ دندان است. بسیار دیده شده است که فرد مراجعه کننده رنگ خاصی را برای دندان های خود در نظر گرفته است که با دیگر روش های سفید کردن دندان قابل اجرا نمی باشد. در این مواقع استفاده از کامپوزیت دندان بهترین گزینه می باشد و موجب ایجاد لبخند هالیوودی می گردد.

مزایای کامپوزیت دندان

یکی از بهترین مواد برای ترمیم دندان و زیبا سازی لبخند استفاده از کامپوزیت دندان می باشد و نکته ای که وجود دارد این است که دندانپزشک زیبایی بدون کمترین آسیبی مواد کامپوزیتی را روی دندان قرار می دهد و به دندان ها آسیبی وارد نمی شود. به این معنی که در قرار دادن این نوع مواد بر روی دندان ، دندان ها تراش نمی خورند و آسیبی به دندان وارد نمی شود.

هزینه زیبایی دندان با کامپوزیت

هزینه زیبایی دندان با بهترین کامپوزیت دندان در کلینیک دندانپزشکی دکتر مهرداد فلاح هر واحد ۹۵۰۰۰۰ تومان می باشد.

نمونه کارهای کامپوزیت دندان

/ / کامپوزیت
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...