گالری عکس کامپوزیت دندان

تمامی تصاویر گالری عکس کامپوزیت دندان ، مربوط به بیماران کلینیک دکتر مهرداد فلاح بوده ، بدون هرگونه دستکاری ، رتوش و کپی برداری از سایت های خارجی می باشد ، در ضمن عکس های قبل و بعد از درمان های زیبایی جدید بتدریج به این مجموعه افزوده و گالری عکس کامپوزیت دندان دائما به روز رسانی می شود.

داشتن لبخند و دندان های زیبا آرزوی هر فردی می باشد ، روش های اصلاح طرح لبخند در دندانپزشکی زیبایی پیشرفت شایانی داشته و دانش بشری در دنیای مدرن امروزی به حدی رسیده که به راحتی و با استفاده از کامپوزیت ها لبخند منحصر بفردی برای شما ایجاد می کند.

روش قدرتمند کامپوزیت ونیر به طوری شگفت انگیزی درمان های سنتی دندانپزشکی مانند آمالگام یا ارتودنسی را تغییر داد ، به این معنی که در صورتی که دندان نیاز به ترمیم و یا اصلاح فرم و شکل همچنین صاف شدن دارد نیازی نیست از روش هایی مانند آمالگام به علت تیرگی و فلزی بودن و از درمان زمان بر ارتودنسی به دلیل بالا رفتن ریسک پوسیدگی استفاده کنید.

کامپوزیت های امروزی بسیار مقاوم و با دوام هستند ، پس استفاده از کامپوزیت دندان در هر مشکل مربوط به ترمیمی و زیبایی دندان بدون محدودیت امکان پذیر است.

نمونه کار های کامپوزیت دندان

هنر دندانپزشک متخصص ترمیمی و زیبایی نیز نقش زیادی در زیبا شدن لبخند دارد بدون شک عکس های موجود در نمونه کارهای کامپوزیت دندان انجام شده توسط دکتر مهرداد فلاح می تواند نگرانی شما را بابت زیبایی دندان هایتان رفع کند و با خیال آسوده اقدام به رزرو وقت و شروع درمان کامپوزیت دندان نماید.

پس اگر تمایل دارید دندان هایی سفید ، مرتب و زیبا داشته باشید پس از مشاهده نمونه کارهای کامپوزیت ونیر دندان با ما تماس بگیرید.

4.1/5 – (7 امتیاز)
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟