ایمپلنت دندان

ایمپلنتایمپلنت دندان واقعا لیاقت این را دارد به عنوان نسل سوم دندان ها به شمار آید ، از دست دادن دندان های دائمی در گذشته واقعا افراد را با مشکلات جدی روبرو میکرد ، این مشکلات بیشترین تاثیر خود را روی سلامت عمومی افراد می گذارند ، به طور مثال مشکلات تغذیه به علت عدم توانایی در خوردن غذاهای مناسب می توند منجر به کمبود ویتامین ها و سوء تغذیه شود.

در دندانپزشکی دکتر مهرداد فلاح ، ما می خواهیم بهترین  را به بیمارانمان ارائه دهیم ، متخصصین و دندانپزشکان آموزش دیده ، تجهیزات پیشرفته و امکان جایگزینی ایمپلنت دندان با دندان های از دست رفته به بیماران کمک می کند بهتر از گذشته بتوانند عملکرد دندان ها را تجربه کنند، ما بهترین مواد و برند های ایمپلنت و روش های تایید شده را برای بیماران خود به کار می گیریم و اعتقاد داریم که ایمپلنت جبران بی دندانی را مقرون به صرفه تر تمام می کند.

مزایای ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان امروزه استاندارد ترین روش مراقبت از جای خالی دندان از دست رفته و استخوان فک در حال تحلیل است.

فراهم کردن قابلیت بازگرداندن عملکرد جویدن همراه با قابلیت زیبایی و جلوگیری از تحلیل استخوان توسط ایمپلنت شگفت انگیز است.

ایمپلنت دندان عمل جویدن ، صحبت کردن و خندیدن را کاملا بازیابی می کند. لغزش و ناراحتی های استفاده از پروتز متحرک ( دست دندان ) را از بین می برد.

شما قادر خواهید بود تمام غذاهای مورد علاقه خود را بخورید.

ایمپلنت باعث تحریک استخوان سازی در محل بی دندان می شود و همچنین ساختار فک و صورت حفظ شود.

جایگزاری دندان های از دست رفته بلافاصله با ایمپلنت های دندانی مانع از تغییر فضای بین دندانی می شود.

هزینه ایمپلنت دندان

هزینه ایمپلنت دندان براساس تعداد ایمپلنت مورد نیاز ، پیوند استخوان و عوامل دیگر متغیر است ، اما با گذشت زمان ، هزینه جایگزینی دندان با ایمپلنت می تواند کمتر از روش های دیگر مانند جایگزینی با پروتز متحرک باشد.

مشاوره ایمپلنت در دندانپزشکی دکتر مهرداد فلاح رایگان است.

TOP