لمینت دندان

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

لمینت دندان یکى از روشهاى مهم اصلاح طرح لبخند است ، در مواردى که مشکلات دندانى بیشتر است معمولا لمینت دندان توصیه مى شود.

لمینت دندان چیست؟

لمینت دندان

لمینت دندان پوسته نازکی از سراميک است که برای بازسازی ظاهر طبیعی دندان ها استفاده می شود و همچنین دارای قدرت و انعطاف پذیری قابل مقایسه با مینای دندان طبیعی می باشد. لمینت دندان انتخاب کسانی است که به دنبال اصلاح طرح لبخند یا تغییر شکل ، اندازه و یا رنگ دندان هستند.

شما اغلب می شنوید مردم می گویند که افراد مشهور دارای لبخندی زیبا هستند که البته این همان لامينت کردن دندان است که در دندانپزشکی زیبایی به لبخند هالیوودی شهرت دارد.

اولین گام برای شروع یک لمینت دندان خوب ، انتخاب دندانپزشک متخصص ترمیمی و زیبایی است.

به احتمال زیاد دندانپزشک شما با تجزیه و تحلیل لبخند شروع خواهد کرد تا تعیین کند چه قدم هایی برای رسیدن به لبخند مورد نظر شما لازم است. علاوه بر این، دندانپزشک شما ممکن است به شما درباره کامپوزیت ونیر نیز مشاوره دهد و این مشاوره قطعا شما را به نتیجه دلخواه خواهد رساند. در هر حال به دندانپزشک متخصص ترمیمی وزیبایی خود اعتماد کنيد .

مراحل انجام لمینت دندان

برای انجام لمینت دندان ، مقدار بسیار کمی از مینای دندان باید حذف شود ، که معمولا کمتر از یک میلیمتر است. این ضروری است زیرا این امکان را فراهم میسازد تا در داخل دهان طبیعی جلوه کند و برجسته و بيرون زده نشود.

لمینت دندان گزینه ای بسیار مناسب براى اصلاح مواردى مانند شکستگى دندانها ، فاصله بین دندان ها ، بدرنگى دندانها و همچنين اصلاح نامرتبى خفيف دندانها است .

فیلم لمینت دندان

همانطور که گفته شد لامينيت يا لمينيت پوسته نازکی از جنس سرامیک است که مانند لنز روی سطح بیرونی دندان چسبانده می شود ، تا عیوب و تغییر رنگ های دندان را بپوشاند.

کاربرد لمینت دندان

لمینت دندان

با استفاده از این روش می توان بعضی از نامرتبی ها و بهم ریختگی های دندانی و همچنین رنگ و شکل دندان ها را بدون استفاده از درمانهایی مثل ارتودنسی با هزینه کمتر و در مدت زمان کوتاه تر اصلاح نمود.

مهمترین ویژگی لمینت سرامیکی دندان استحکام بسیار زیاد آن در مقایسه با کامپوزیت ونیر است لذا در مواردی که دندان ها تحت استرس بالا هستند و یا داراى مشکلات ظاهری شدید مثل تغییر رنگ زیاد یا شکستگی و پر شدگی متعدد هستند از سیستم لمینت استفاده می شود.

از آنجا كه اين پوسته كاملا به دندان مى چسبد و در واقع با سطح دندان يكى مى شود ، استحكام بسيارى پيدا مى كند و در مقابل فشارهاى جويدنى نمى شكند.

در ضمن در مواردى مثل شكستگی هاى دندان از روش لامينيت به عنوان يک روش درمانى مى توان استفاده كرد.

لمینت دندان در دندانپزشکی زیبایی

با توجه به اهمیت دندان ها در زیبایى چهره ، روشهاى درمانى مختلفى توسط متخصصین دندانپزشکى زیبایى بکار گرفته مى شود که هر کدام با توجه به شرایط دهان و دندان و بر اساس نیاز زیبایى به بیماران پیشنهاد مى شود و یکى از مهمترین روشهاى درمانى دندانپزشکى زیبایى بمنظور اصلاح طرح لبخند و ایجاد لبخندى دلنشین روش لمینت دندان است.

روش لمینت دندان

دندان لمینت شده

همانطور که گفته شد در روش لمینت دندان پوسته هایى بسیار نازک که مانند لنز مى باشد روى سطح بیرونى دندانهاى بد رنگ ، شکسته ، کوتاه و یا نامرتب قرار داده مى شود تا مشکلات ظاهرى دندانها را اصلاح نماید ؛ این پوسته ها از جنس سرامیک بوده و کاملا با سطح دندان هماهنگ و منطبق است و توسط چسبهاى مخصوصى بطور دائمى به دندان مى چسبد و کاملا با دندان یکى شده و قابل جدا شدن نخواهد بود و لذا این روش یک درمان دائمى محسوب مى شود و در صورت انجام دقیق و اصولى درمان ، هیچ آسیبى براى دندانها ایجاد نخواهد کرد.

آیا لمینت دندان باعث آسیب رسیدن به دندان ها می شود؟

لمینت دندان

خیر لامینیت یکی از درمان های رایج دندانپزشکی زیبایی است که در تمامی دانشکده های دنیا تدریس می شود و اگر کار درست و اصولی انجام شود و طرح درمان صحیح باشد به هیچ عنوان باعث آسیب رسیدن به دندان نمی شود.

لامينيت برای درمان دندان

در واقع مى توان گفت در موارد بسيارى لامينيت علاوه بر زيبايى جنبه درمانى هم دارد و مثلا در شكستگى هاى دندانى و يا سايش هاى شديد سطح ميناى دندان مى توان از روش لمینت دندان استفاده كرد.

در صورت بروز مشکل برای دندان لامینیت شده چه کار می توان کرد؟

در صورت بروز پوسیدگی و یا نیاز به درمان ریشه دندانی که لامینیت شده است ، با توجه به اینکه لامینیت فقط روی سطح خارجی دندان است لذا می توان از سطح پشتی دندان دسترسی داشت و دندان را ترمیم و یا درمان ریشه کرد و نیازی نیست که لامینیت برداشته شود و یا به آن آسیب برسد.

بروز مشکل برای دندان لامینیت در ضمن این امکان هم وجود دارد که لمینت دندان دچار شکستگی یا لب پریدگی شود. که البته طراحی و نصب دقیق لمینت دندان ، احتمال شکستگی یا لب پریدگی را کاهش میدهد. به هر حال اگر لامینیت دچار شكستگى شود بر حسب وسعت شكستگى امكان ترمیم و یا تعویض آن وجود دارد و اگر بر حسب اتفاق لامینیت از دندان جدا شود امكان چسباندن مجدد آن وجود دارد.

انتخاب رنگ در لمینت دندان چگونه است؟

انتخاب رنگ در لمینیت دندانلامینیت ها داراى طیف وسیعى از رنگها هستند و انتخاب رنگ در لمینت دندان بر اساس فاكتور هایى مثل جنسیت ، سن ، رنگ چهره و سلیقه بیمار صورت مى گیرد.

لازم است پیش از اقدام به لمینت دندان به رنگ مورد انتظارتان توجه کرده انتخاب رنگ در لمینت دندان و خواسته خود را از رنگ دندان با دندان پزشک در میان بگذارید برخی افراد خواهان سفیدی بیش از حد بوده و برخی دیگر از جلب توجه و براقیت زیاد گریزانند پس نکته مهم در رابطه با لمینت دندان ها درجه سفید بودن و رنگ مورد نظر شماست.

در جلسات مشاوره ای که برگزار می شود می توانید به طور کامل از نتایج لمینیت آگاه شده و خواسته ها و سلایق خود را در این امر دخیل سازید خواهید دید که زیبایی به دست آمده از نتایج لمینیت کاملا مطابق خواست شما خواهد بود.

همچنین نظر دندان پزشک نیز می تواند شما را در این انتخاب یاری نماید گاه تجارب دندان پزشکتان شما را از تصمیم گیری های اشتباه بازداشته و وی می تواند با ارائه پیشنهاداتی زیبایی و جذابیت چهره شما را به میزان زیادی بالا ببرد.

تمامى سوالات شما در خصوص درمان لمینت دندان بطور کامل در مطالب مرتبط در ذیل این مطلب آورده شده است که لطفا به آنها مراجعه و در صورت نیاز به توضیحات بیشتر در قسمت مشاوره از طریق تلگرام سوالات خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ دهیم.

مطالب مرتبط با لمینت دندان

روش ها و مراحل درمان لامینیت چگونه است؟
انواع لامینیت سراميکى کدام است؟
کدام سیستم لامینیت بهتر است؟
مراقبت های بعد از درمان لامینیت چیست؟
عوارض لمینیت چيست؟
تفاوت لامينيت سراميکى و روکش تمام سراميک چيست؟
تفاوت کامپازیت ونییر و لامینیت سرامیکی چیست؟
در چه مواردى نمی توان از درمان لامینیت استفاده کرد؟
کامپوزیت ونیر بهتر است یا لمینت دندان؟
چرا قیمت لمینت در کلینیک های مختلف دندان پزشکی متفاوت است؟

گالری عکس

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

می 26, 2017

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 4٫21 out of 5)
Loading...

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.آخرین نمونه کار قرار داده شده در شبکه های اجتماعی

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر به گالری عکس مراجعه شود.

گالری عکس

تمامی تصاویر گالری ، مربوط به بیماران کلینیک دکتر مهرداد فلاح بوده ، بدون هرگونه دستکاری، رتوش و کپی برداری از سایت های خارجی می باشد.در ضمن عکس های قبل و بعد از درمانهای زیبایی جدید، بتدریج به این مجموعه افزوده و گالری عکس ها دائما به روز رسانی می شود.مشاوره آنلاین

بازدید کننده گرامی، شما می توانید پرسش های خود را در حوزه های مختلف دندانپزشکی، مخصوصا دندانپزشکی زیبایی از طریق فرم تماس با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت با شما پاسخ داده شود.


مشاوره در تلگرام


متخصصان کلینیک

به منظور بالا بودن کیفیت درمان گروهی از بهترین متخصصان و اساتید دانشگاه در رشته های مختلف دندانپزشکی در این مرکز آماده ارائه درمان های دندانپزشکی به مراجعین محترم می باشند.


متخصصان کلینیک


خدمات تخصصی کلینیک

این مرکز یکی از بهترین کلینیک های دندانپزشکی تخصصی است که کلیه درمان های دندانپزشکی را با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و بالاترین استاندارد های بهداشتی در اختیار بیماران قرار می دهد.


معرفی خدمات


دانستنی های دندانپزشکی

مجموعه ای از دانستنی ها، مطالب خواندنی و مفید در خصوص دندان ها و بهداشت دهان و دندان را برای شما جمع آوری کرده ایم. که می تواند پاسخگوی خیلی از پرسش های شما در این زمینه باشد.


مطالعه مطالب


تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از میرداماد ، کوچه شواری ، پلاک 29 ، ساختمان پزشکان سینا ، طبقه 2 واحد 9
22860550
22873855

مشاوره در تلگرام

هموطنان مقیم خارج از کشور یا بیماران پرمشغله انجام درمان های دندانپزشکی در زمان های خارج از ساعات اداری و در کوتاهترین زمان امکان پذیر است.

طراحی سایت سئو : سورن مدیا 09122126038

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.